Pleasanton Seahawks                             3/18/2018 - 7:49 PM
SPEEDO SHORT COURSE JUNIOR OLYMPIC CHAMPNSHPS - 3/16/2018 to 3/18/20
                         Sanction #: 18-013                         
 
 Event 41  Girls 13 Year Olds 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                          === Finals ===                          
 
  1 Beams, Lola M          13 SCSC-PC           1:57.32    1:54.69  
  2 Elwell, Sydney L       13 NBA-PC            1:55.68    1:56.16  
  3 Sifferman, Stephanie   13 SCSC-PC           1:58.94    1:57.02  
  4 Urban, Natalie R       13 LAC-PC            1:59.71    1:57.70  
  5 Smith, Rea N           13 UN-PC             1:55.64    1:57.87  
  6 Bell, Sophia K         13 NBA-PC            1:59.34    1:59.85  
  7 Fetter, Elizabeth C    13 PASA-PC           2:00.64    2:00.05  
  8 Del Balso, Parker J    13 BSC-PC            2:00.08    2:00.09  
  9 Balbuena, Luna         13 PEAK-PC           2:00.21    2:00.73  
 10 Martinelli, Arianna A  13 SCSC-PC           2:00.02    2:03.60  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 10 Nalley, Emily K        13 HSC-PC            2:00.63             
 12 Karam, Emma W          13 RENO-PC           2:01.46             
 13 Chan, Diana L          13 TERA-PC           2:01.79             
 14 McIntyre, Kaley J      13 MP-PC             2:02.31             
 15 LI, Samantha A         13 EBA-PC            2:02.52             
 15 Robinson, Maggie G     13 LAC-PC            2:02.52             
 17 Gardner, Rachel B      13 SCSC-PC           2:02.84             
 18 Wang, Crystal          13 CROW-PC           2:02.86             
 19 Fiscus, Addie W        13 TOC-PC            2:02.94             
 20 Piel, Annabel M        13 DA-PC             2:03.02             
 21 Ring, Glorianna J      13 SON-PC            2:03.09             
 22 French, Miya Y         13 MP-PC             2:03.26             
 23 Aubrecht, Kate         13 PST-PC            2:03.48             
 24 Widmer, Ashlyn M       13 CROW-PC           2:04.12             
 25 NG, Mason K            13 SCSC-PC           2:04.31             
 26 Chatterjee, Riya       13 UN-PC             2:04.33             
 27 Lewis, Lexy M          13 SRN-PC            2:04.34             
 28 Scheberies, Emily E    13 CROW-PC           2:04.42             
 29 Fernald, Mirabel H     13 TOC-PC            2:04.51             
 30 Schomberg, Ellie A     13 BAY-PC            2:04.80             
 31 Pham, Minh Anh         13 DACA-PC           2:04.88             
 32 Hutchinson, Dylan S    13 MCSD-PC           2:04.95             
 33 Stickler, Piper H      13 SRVA-PC           2:04.99             
 34 Choi, Jane             13 DACA-PC           2:05.15             
 35 Lee, Aven M            13 LAC-PC            2:05.19             
 36 Christian, Taylor J    13 DA-PC             2:05.84             
 37 Gill, Macie G          13 TIGR-PC           2:06.10             
 38 Davis, Audrey A        13 CROW-PC           2:06.15             
 39 Stiles, Sophia         13 CROW-PC           2:06.19             
 40 Kuhn, Zoe              13 ALGA-PC           2:06.63             
 41 Kumsa, Dena            13 PASA-PC           2:06.67             
 42 Boyle, Molly G         13 ALGA-PC           2:08.00             
 43 Han, Sarah L           13 SRVA-PC           2:08.30             
 44 Hollinger, Reese A     13 RENO-PC           2:08.60             
 45 Bender, Maua D         13 OAQ-PC            2:09.30             
 46 YU, Kailyn             13 EBA-PC            2:09.97             
 47 Davis, Jenna Y         13 CROW-PC           2:10.02             
 
 Event 41  Girls 14 Year Olds 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
 
                          === Finals ===                          
 
  1 Tudor, Emory E         14 BAC-PC            1:55.39    1:53.24  
  2 Suppiger, Shelby E     14 UN-PC             1:55.33    1:53.27  
  3 Adler, Joann           14 SCSC-PC           2:00.00    1:54.18  
  4 Johansson, Kendall C   14 UN-PC             1:55.46    1:54.40  
  5 Kelly, Kyla F          14 SRVA-PC           1:57.53    1:56.33  
  5 LI, Kaia J             14 PEAK-PC           1:56.50    1:56.33  
  7 Hwang, Yooseon         14 SCSC-PC           1:59.10    1:57.91  
  8 Andresen, Maile E      14 UN-PC             1:57.98    1:58.75  
  9 Fok, Lexi L            14 OAPB-PC           1:58.43    1:58.92  
 10 Oesterer, Maddie       14 UN-PC             1:58.21    1:59.13  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 11 Steil, Jules           14 UN-PC             2:00.05             
 12 Van Meines, Amber E    14 OAPB-PC           2:00.24             
 13 Ryan, Anna K           14 WCAB-PC           2:00.32             
 14 Kim, Olivia H          14 PLS-PC            2:00.48             
 15 Calderoni, Jessica A   14 UN-PC             2:00.81             
 16 Bayer, Bianca V        14 UN-PC             2:01.11             
 17 Klube, Sophie          14 UN-PC             2:01.35             
 18 Meadors, Sophia M      14 UN-PC             2:01.43             
 19 Boles, Hannah G        14 UN-PC             2:01.46             
 20 Lund, Alyssa K         14 WCAB-PC           2:01.47             
 21 Martin Del Campo, Sof  14 UN-PC             2:01.53             
 22 Schaffer, Taylor E     14 UN-PC             2:01.66             
 23 Sosnowski, Julianna M  14 UN-PC             2:01.67             
 24 Htutt, Lulu            14 UN-PC             2:01.73             
 25 Pelka, Chesna R        14 TOC-PC            2:02.11             
 26 Statler, Nina E        14 WCAB-PC           2:02.88             
 27 YU, Cherilyn J         14 UN-PC             2:02.95             
 28 Thomas, Sierra         14 DACA-PC           2:03.09             
 29 Kermoian, Kelly L      14 UN-PC             2:03.11             
 30 Carlson, Claire A      14 UN-PC             2:03.15             
 31 Mehta, Aastha P        14 UN-PC             2:03.18             
 32 Stelzner, Hannah P     14 GGST-PC           2:03.44             
 32 Hulton, Nikela         14 SCSC-PC           2:03.44             
 34 Pham, Ariel T          14 UN-PC             2:03.71             
 35 Aramini, Elena E       14 RENO-PC           2:03.89             
 36 Hidalgo, Ella          14 UN-PC             2:03.92             
 37 Honey, Katie L         14 SRN-PC            2:04.25             
 38 Fisher, Eleanor A      14 UN-PC             2:04.32             
 39 Tang, Grace J          14 OSC-PC            2:04.55             
 40 Tsai, Emily            14 PLS-PC            2:04.58             
 41 Johnston, Natalie M    14 UN-PC             2:04.87             
 42 Huang, Ainsley S       14 PASA-PC           2:05.11             
 43 Cleveland, Audrey      14 UN-PC             2:05.45             
 44 Gulvady, Leena S       14 UN-PC             2:05.60             
 45 LI, Amy                14 UN-PC             2:06.50             
 46 Gibson, Sophia I       14 TOC-PC            2:06.61             
 47 Schultz, Carson C      14 UN-PC             2:06.69             
 48 Mattice, Vivien G      14 SRN-PC            2:07.61             
 49 Vuong, Hana            14 UN-PC             2:09.06             
 50 Hunter, Maya A         14 VJO-PC            2:11.56             
 -- Sharma, Annika         14 DA-PC                 DQ