Pleasanton Seahawks                             3/18/2018 - 7:49 PM
SPEEDO SHORT COURSE JUNIOR OLYMPIC CHAMPNSHPS - 3/16/2018 to 3/18/20
                         Sanction #: 18-013                         
 
 Event 47  Girls 13 Year Olds 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                          === Finals ===                          
 
  1 J-Cheng, Audrey        13 PASA-PC           2:08.75    2:09.72  
  2 Quan, Angela Y         13 SCSC-PC           2:16.38    2:12.71  
  3 Herscu, Abigail E      13 LAC-PC            2:15.99    2:13.29  
  4 Worden, Lucy W         13 PASA-PC           2:13.70    2:14.39  
  5 Balbuena, Luna         13 PEAK-PC           2:16.82    2:15.20  
  6 Elwell, Kensie L       13 NBA-PC            2:13.29    2:15.51  
  7 Faraboschi, Silvia     13 PASA-PC           2:14.88    2:16.25  
  8 Seljeseth, Courtney A  13 QSS-PC            2:10.48    2:16.26  
  9 Tokuz, Zeynep S        13 SCSC-PC           2:17.73    2:17.58  
 10 Clarkson, Stella J     13 SRN-PC            2:17.07    2:19.39  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 11 Norris, Lucy T         13 CRUZ-PC           2:18.13             
 12 Cutler, Hayden J       13 BSC-PC            2:20.35             
 13 Mina, Tristen E        13 SUNN-PC           2:20.61             
 14 Tsai, Christina S      13 PLS-PC            2:21.84             
 15 Iannaccone, Stephanie  13 WCAB-PC           2:22.83             
 16 Wang, Mica C           13 PLS-PC            2:24.37             
 17 McGee, Brynn M         13 SCSC-PC           2:24.73             
 18 Fernald, Mirabel H     13 TOC-PC            2:27.93             
 
 Event 47  Girls 14 Year Olds 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
 
                          === Finals ===                          
 
  1 Steil, Jules           14 UN-PC             2:07.23    2:08.09  
  2 Kelly, Kyla F          14 SRVA-PC           2:12.67    2:12.31  
  3 Sharma, Annika         14 DA-PC             2:18.79    2:13.09  
  4 Kim, Olivia H          14 PLS-PC            2:15.46    2:14.14  
  5 Kermoian, Kelly L      14 UN-PC             2:17.80    2:14.42  
  6 Reeder, Payton E       14 GGST-PC           2:16.15    2:15.67  
  7 Tang, Grace J          14 OSC-PC            2:19.76    2:18.55  
  8 Vazquez-Azpiri, Ginny  14 OAPB-PC           2:18.64    2:18.74  
  9 Combitsis, Annelyse R  14 LAC-PC            2:18.00    2:19.00  
 10 Pham, Ariel T          14 UN-PC             2:22.53    2:20.03  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 11 Watts, Vanessa K       14 WCAB-PC           2:23.41             
 12 YU, Cherilyn J         14 UN-PC             2:24.35             
 13 Ruedger, Nicole        14 UN-PC             2:27.33             
 14 Pelka, Chesna R        14 TOC-PC            2:29.69