Pleasanton Seahawks                             3/18/2018 - 7:49 PM
SPEEDO SHORT COURSE JUNIOR OLYMPIC CHAMPNSHPS - 3/16/2018 to 3/18/20
                         Sanction #: 18-013                         
 
 Event 23  Girls 11 Year Olds 500 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Loiacono, Amelia C     11 NBA-PC            5:33.03    5:25.50  
  2 Struempf, Lily R       11 TERA-PC           5:28.47    5:28.00  
  3 Pelka, Orla M          11 TOC-PC            5:50.46    5:34.45  
  4 Marakovic, Aliana W    11 LO-PC             5:43.11    5:38.90  
  5 Cui, Kyra O            11 QSS-PC            5:43.61    5:39.51  
  6 Song, Kelly            11 UN-PC             5:56.67    5:44.97  
  7 Aramini, Amaya R       11 RENO-PC           5:55.29    5:48.31  
  8 Chan, Katelyn S        11 PASA-PC           5:50.11    5:48.75  
  8 Valenta, Mckenna A     11 SVS-PC            5:41.76    5:48.75  
 10 Wilson, Hazel E        11 CRUZ-PC           5:53.57    5:51.35  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Deslauriers, Savanna   11 LAMV-PC           5:59.38    5:52.17  
 12 Farquhar, Natalie C    11 SRN-PC            6:07.07    5:54.23  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Reagan, Jessie S       11 SCSC-PC           6:05.84    5:57.12  
 14 Dick-Peddie, Jennifer  11 SCSC-PC           6:05.00    5:58.65  
 15 Porter, Isabella R     11 NNA-PC            5:56.52    6:00.21  
 16 Kwak, Natalie E        11 PASA-PC           6:06.05    6:02.99  
 17 Grant, Alexandra G     11 VJO-PC            6:03.76    6:04.73  
 18 YU, Colleen            11 EBA-PC            5:58.42    6:19.18  
 19 Liao, Audrey           11 PASA-PC           6:05.87    6:24.15  
 
 Event 23  Girls 12 Year Olds 500 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Carrigan, Ava R        12 SRN-PC            5:16.00    5:19.42  
  2 Carroll, Faith T       12 PLS-PC            5:11.35    5:22.84  
  3 Torres, Patty M        12 TOC-PC            5:23.40    5:23.36  
  4 Brandt, Deli E         12 BAC-PC            5:25.40    5:27.47  
  5 Lee, Kaitlin           12 PLS-PC            5:33.79    5:32.19  
  6 Schwabenland, Cheryl   12 LAC-PC            5:45.49    5:34.54  
  7 D'Amelio, Angela M     12 EBA-PC            5:39.79    5:38.07  
  8 Van Laar, Emma G       12 GGST-PC           5:43.38    5:38.43  
  9 Hannigan, Katie E      12 QSS-PC            5:34.59    5:38.60  
 10 Detter, Olivia K       12 PASA-PC           5:41.71    5:39.82  
 -----------------------------------------------------------------
 11 O'Connell, Madison E   12 CROW-PC           5:47.79    5:41.55  
 12 Piasai, Madison        12 QSS-PC            5:34.99    5:43.57  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Olson, Carissa K       12 SCSC-PC           5:46.06    5:43.60  
 14 Tseng, Ava K           12 SRVA-PC           5:50.69    5:47.70  
 15 Klatt, Katarina E      12 CARS-PC           5:48.10    5:48.03  
 16 Beisel, Sophie P       12 SCSC-PC           5:39.15    5:49.42  
 17 Lacroix, Jenna C       12 DACA-PC           5:38.77    5:49.49  
 18 Kawashiri, Mackenzie   12 VJO-PC            5:49.53    5:50.49