Pleasanton Seahawks                             3/18/2018 - 7:49 PM
SPEEDO SHORT COURSE JUNIOR OLYMPIC CHAMPNSHPS - 3/16/2018 to 3/18/20
                         Sanction #: 18-013                         
 
 Event 47  Girls 13 Year Olds 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 J-Cheng, Audrey        13 PASA-PC           2:09.53    2:08.75  
  2 Seljeseth, Courtney A  13 QSS-PC            2:12.43    2:10.48  
  3 Elwell, Kensie L       13 NBA-PC            2:12.99    2:13.29  
  4 Worden, Lucy W         13 PASA-PC           2:22.24    2:13.70  
  5 Faraboschi, Silvia     13 PASA-PC           2:19.30    2:14.88  
  6 Herscu, Abigail E      13 LAC-PC            2:14.38    2:15.99  
  7 Quan, Angela Y         13 SCSC-PC           2:17.51    2:16.38  
  8 Balbuena, Luna         13 PEAK-PC           2:16.21    2:16.82  
  9 Clarkson, Stella J     13 SRN-PC            2:22.89    2:17.07  
 10 Tokuz, Zeynep S        13 SCSC-PC           2:16.09    2:17.73  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Norris, Lucy T         13 CRUZ-PC           2:17.85    2:18.13  
 12 Cutler, Hayden J       13 BSC-PC            2:23.22    2:20.35  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Mina, Tristen E        13 SUNN-PC           2:23.84    2:20.61  
 14 Tsai, Christina S      13 PLS-PC            2:23.38    2:21.84  
 15 Iannaccone, Stephanie  13 WCAB-PC           2:20.78    2:22.83  
 16 Wang, Mica C           13 PLS-PC            2:23.92    2:24.37  
 17 McGee, Brynn M         13 SCSC-PC           2:22.61    2:24.73  
 18 Fernald, Mirabel H     13 TOC-PC            2:23.08    2:27.93  
 
 Event 47  Girls 14 Year Olds 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Steil, Jules           14 UN-PC             2:09.87    2:07.23  
  2 Kelly, Kyla F          14 SRVA-PC           2:12.02    2:12.67  
  3 Kim, Olivia H          14 PLS-PC            2:12.13    2:15.46  
  4 Reeder, Payton E       14 GGST-PC           2:14.31    2:16.15  
  5 Kermoian, Kelly L      14 UN-PC             2:15.22    2:17.80  
  6 Combitsis, Annelyse R  14 LAC-PC            2:21.37    2:18.00  
  7 Vazquez-Azpiri, Ginny  14 OAPB-PC           2:17.16    2:18.64  
  8 Sharma, Annika         14 DA-PC             2:15.69    2:18.79  
  9 Tang, Grace J          14 OSC-PC            2:17.35    2:19.76  
 10 Pham, Ariel T          14 UN-PC             2:18.60    2:22.53  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Watts, Vanessa K       14 WCAB-PC           2:19.43    2:23.41  
 12 YU, Cherilyn J         14 UN-PC             2:17.07    2:24.35  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Ruedger, Nicole        14 UN-PC             2:21.62    2:27.33  
 14 Pelka, Chesna R        14 TOC-PC            2:18.66    2:29.69