Pleasanton Seahawks                             4/28/2019 - 1:43 PM
            Short Course C/B/A+ - 4/27/2019 to 4/28/2019            
                         Sanction #: 19-048                         
 
 Event 1  Girls 13-14 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                      === BB - Division ===                       
 
  1 Christian, Kate M      13 DA-PC             2:30.95    2:35.64  
  2 Struempf, Lily R       13 TERA-PC           2:40.30    2:38.58  
  3 Smith, Adriana K       13 OAPB-PC           2:37.65    2:40.95  
  4 Lee, Kaitlin           13 PLS-PC            2:36.99    2:41.35  
  5 Fok, Jasmine V         13 OAPB-PC           2:36.89    2:41.92  
  6 Levenfeld, Kaia E      14 OAPB-PC           2:52.03    2:42.14  
  7 XU, Chloe T            13 PLS-PC            2:48.86    2:42.72  
  8 LI, Cynthia J          13 PLS-PC            2:47.07    2:42.98  
  9 Robinson, Maggie G     14 LAC-PC            2:35.74    2:43.10  
 10 Roggensack, Clara L    13 OAPB-PC           2:44.69    2:43.51  
 11 Chau, Lilli M          14 LAC-PC            2:56.96    2:45.03  
 12 Piel, Annabel M        14 DA-PC             2:39.13    2:45.59  
 13 Chu, Zoe W             14 DA-PC             2:49.46    2:46.43  
 14 Clark, Josie C         13 LAC-PC            2:47.71    2:46.62  
 15 Woo, Olivia S          13 OAPB-PC           2:48.14    2:49.61  
 16 Errecart, Elle E       14 TIGR-PC           2:55.74    2:51.74  
 17 Holman, Sofia E        13 OAPB-PC           2:53.73    2:52.47  
 18 Lin, Ella              13 UN-PC             2:47.69    2:52.68  
 19 Busquets, Layla A      13 WCAB-PC           2:48.98    2:53.49  
 20 Park, Imogene J        13 OAPB-PC           3:00.50    2:54.24  
 21 Fearn, Natalie K       14 TIGR-PC           2:54.52    2:54.26  
 22 D'Amelio, Angela M     13 EBA-PC            2:55.13    2:54.70  
 23 Aiken, Natalie P       13 OAPB-PC           2:57.00    2:54.81  
 24 Reynolds, Paige L      14 RHAC-PC           2:59.06    2:56.77  
 25 Carlson, Jocelyn G     14 TIGR-PC           2:59.47    2:58.37  
 26 Versteeg, Dahlia A     13 PLS-PC            3:01.26    2:58.47  
 27 Lau, Emily T           13 PLS-PC            2:57.79    3:00.35  
 28 McCarthy, Izzy R       14 DA-PC             2:55.00    3:04.74  
 29 Nance, Noelle          14 TIGR-PC           2:57.55    3:07.04  
 
                       === B - Division ===                       
 
  1 Almarinez, Gisele Y    13 TERA-PC           3:05.58    2:56.92  
  2 Der, Kristin           13 RHAC-PC           3:17.25    3:00.54  
  3 Pan, Erin J            13 PLS-PC            3:07.25    3:01.78  
  4 Peters, Maelyn K       13 OAPB-PC           3:07.26    3:01.92  
  5 Jackman, Laila A       14 TERA-PC           3:12.24    3:02.89  
  6 Luby, Mak C            13 OAPB-PC           3:05.93    3:03.22  
  7 Liang, Kathy P         13 UN-PC             3:04.78    3:07.37  
  8 Gassner, Casey M       13 TERA-PC           3:05.75    3:07.85  
  9 Fisher, Cheney A       13 DA-PC             3:15.81    3:08.67  
 10 MACKINNON, Claire I    13 LAC-PC            3:10.58    3:09.25  
 11 Gearing, Danielle C    14 TERA-PC           3:13.26    3:10.68  
 12 Gutierrez, Maria E     13 PLS-PC            3:15.00    3:11.09  
 13 Jessop, Charlotte M    13 DA-PC             3:05.78    3:13.70  
 14 Ruaboro, Aleina T      14 EBA-PC            3:12.36    3:16.14  
 -- Conklin, Emily E       13 TIGR-PC           3:16.80         DQ  
 
                       === C - Division ===                       
 
  1 Raghuraman, Medha      13 EBA-PC            3:28.24    2:50.88  
  2 Suarez, Valentina A    13 ALGA-PC           3:22.67    3:00.54  
  3 Greene, Britney S      13 TIGR-PC           3:30.99    3:11.87  
  4 Evans, Savannah F      13 LAC-PC            3:30.39    3:13.76  
  5 Arghandiwal, Marwa     13 ALGA-PC           3:50.09    3:26.22  
  6 Whittock, Libby A      13 ALGA-PC           3:19.39    3:27.77  
  7 Massie, Miranda E      13 ALGA-PC           3:33.18    3:29.52  
 -- McManus, Sarah E       13 UN-PC             3:30.00         DQ  
 
 Event 1  Girls 15-16 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 
                      === BB - Division ===                       
 
  1 Allen, Ashley N        15 EBA-PC            2:48.90    2:46.99  
  2 Lin, Ava               15 UN-PC             2:58.05    2:59.43  
  3 Kaleva, Sonja M        15 UN-PC             2:59.00    3:02.37  
 
                       === B - Division ===                       
 
  1 Chen, Jessica T        16 OTST-PC           3:00.90    2:59.20