Pleasanton Seahawks                             4/28/2019 - 1:43 PM
            Short Course C/B/A+ - 4/27/2019 to 4/28/2019            
                         Sanction #: 19-048                         
 
 Event 2  Boys 13-14 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                      === BB - Division ===                       
 
  1 Wang, Ethan N          14 PLS-PC            2:19.80    2:19.60  
  2 Flanders, George G     14 OAPB-PC           2:30.67    2:25.33  
  3 Wonosaputra, Dominick  13 PLS-PC            2:28.97    2:25.40  
  4 Caples, Devyn S        13 PLS-PC            2:27.18    2:25.68  
  5 Bohi, Owen H           13 TIGR-PC           2:34.70    2:27.86  
  6 Hendrick, Jack A       13 LAC-PC            2:47.38    2:28.30  
  7 Kang, Ben              14 OAPB-PC           2:31.63    2:31.71  
  8 Tupper, Hayden M       14 PLS-PC            2:37.07    2:32.01  
  9 Prior, Peyton R        14 TIGR-PC           2:31.60    2:37.27  
 10 Wang, Samuel T         13 PLS-PC            2:45.09    2:37.47  
 11 Purewal, Devin S       14 OAPB-PC           2:38.40    2:37.61  
 12 Davis, Jack C          13 LAC-PC            2:45.22    2:38.49  
 13 Lalli, Reid G          13 OAPB-PC           2:31.41    2:38.87  
 14 Brents, Robby D        13 OAPB-PC           2:42.38    2:39.20  
 15 Wilmot, Nickolas J     13 RA-PC             2:50.00    2:40.68  
 16 Levy, Nate A           14 OAPB-PC           2:47.14    2:42.44  
 17 Rasmussen, Nate A      13 TIGR-PC           2:50.85    2:43.08  
 18 Lam, Aidan             13 FF-PC             2:40.89    2:45.91  
 19 Grigoropoulos, Nicola  13 LAC-PC            2:26.00    2:45.93  
 20 Cuenca, Owen A         14 ALGA-PC           2:50.31    2:48.44  
 
                       === B - Division ===                       
 
  1 Pompeani, Nathan A     14 OAPB-PC           2:57.70    2:39.35  
  2 Xiao, Ting             14 UN-PC             2:52.76    2:42.90  
  3 Gunn, Logan M          13 OAPB-PC           2:57.01    2:45.43  
  4 Sami, Asim             14 UN-PC             3:01.32    2:48.07  
  5 Lau, Alex              14 FF-PC             2:52.92    2:50.67  
  6 Tran, Kaidinh          13 FF-PC             3:02.27    2:51.00  
  7 Donlin, Andrew N       13 TIGR-PC           2:52.50    2:52.75  
  8 Lewis, Daniel G        13 TERA-PC           3:01.00    2:55.20  
  9 Chun, Kyle             13 DA-PC             3:04.04    2:59.87  
 10 Wong, Colin R          14 UN-PC             3:05.29    3:04.27  
 11 Pak, Alex C            13 DA-PC             3:00.00    3:08.50  
 12 Mellinger, Jonas T     13 LAC-PC            3:00.00    3:37.56  
 
                       === C - Division ===                       
 
  1 Luu, Nathan H          14 UN-PC             3:12.36    2:34.54  
  2 Jiang, Andrew J        14 DA-PC             3:11.64    2:40.26  
  3 Skrypnyk, Tanner H     14 TERA-PC           2:56.87    2:48.58  
  4 Jiang, Jack H          14 DA-PC             3:10.90    2:52.09  
  5 Velek, Evan J          13 OAPB-PC           3:36.52    2:56.02  
  6 Youngquist, Owen D     13 ALGA-PC           3:12.73    3:03.65  
  7 Pourzand, Romtin N     13 WCAB-PC           3:19.91    3:09.12  
  8 Faulkner, Jackson T    13 TERA-PC           3:36.30    3:21.72  
  9 Carmichael, Luca D     13 TERA-PC           3:55.02    3:25.70  
 10 Fidler, Owen M         14 LAC-PC            3:20.44    3:27.47  
 -- Nguyen-Trong, Than Lo  13 ALGA-PC           3:17.15         DQ  
 -- Jackman, Cyrus R       14 TERA-PC           3:10.27         DQ  
 -- Azarinfar, Arya        13 DA-PC             4:00.00         DQ  
 
 Event 2  Boys 15-16 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
 
                      === BB - Division ===                       
 
  1 Barck, Henrik N        15 OAPB-PC           2:28.81    2:27.69  
  2 Cao, Khang M           15 UN-PC             2:43.15    2:41.04  
  3 Shelby, Jibri A        15 UN-PC             2:30.09    2:49.72  
 
                       === B - Division ===                       
 
  1 Yim, Jonathan G        15 ALGA-PC           2:50.06    2:38.35