Pleasanton Seahawks                             4/28/2019 - 2:16 PM
            Short Course C/B/A+ - 4/27/2019 to 4/28/2019            
                         Sanction #: 19-048                         
 
 Event 68  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
                      === BB - Division ===                       
 
  1 Goel, Ayan             12 PLS-PC            1:16.99    1:17.89  
  2 Skov, Davidka E        12 TERA-PC           1:15.63    1:18.36  
  3 Kengla, Kyle R         12 WCAB-PC           1:28.00    1:19.17  
  4 Bian, Hunter           11 PLS-PC            1:27.72    1:20.74  
  5 Ting, Jeremy T         11 PLS-PC            1:25.95    1:21.03  
  6 Bhatia, Aryaa S        11 PLS-PC            1:27.51    1:22.18  
  7 Ruaboro, Ryin T        12 EBA-PC            1:21.09    1:23.48  
  8 Ohrr, Benjamin H       12 PLS-PC            1:25.67    1:23.90  
  9 Maglalang, Nathan J    11 EBA-PC            1:29.09    1:26.83  
 10 Tong, Ethan            11 PLS-PC            1:25.00    1:32.52  
 11 Meng, Austin           11 PLS-PC            1:15.00    1:38.99  
 
                       === B - Division ===                       
 
  1 Kengla, Ethan W        12 WCAB-PC           1:32.17    1:23.21  
  2 Lin, Phil L            11 PLS-PC            1:32.58    1:25.95  
  3 Whittlinger, Grant O   11 TERA-PC           1:34.28    1:26.89  
  4 Burnes, Jared K        11 PLS-PC            1:32.09    1:26.92  
  5 Khutornenko, Michael   12 RHAC-PC           1:30.33    1:27.37  
  6 Vats, Raghav           12 PLS-PC            1:31.83    1:28.14  
  7 Burnes, Iian R         11 PLS-PC            1:34.17    1:28.56  
  8 Howell Young, Kaleo J  11 MONT-PC           1:30.89    1:30.47  
  9 Amador, Dylan R        11 LAC-PC            1:31.27    1:33.90  
 10 Chen, William Y        12 PLS-PC            1:36.00    1:36.23  
 
                       === C - Division ===                       
 
  1 Borland, Ben J         12 TIGR-PC           1:37.87    1:19.64  
  2 Anugraham, Ashwin      12 PLS-PC            1:45.79    1:21.21  
  3 Park, Caleb Y          12 TIGR-PC           1:55.54    1:29.10  
  4 Podesta, Peter M       11 MONT-PC           1:39.01    1:31.12  
  5 Curran, Alastair M     11 TERA-PC           1:37.22    1:32.90  
  6 Siu, Aidan C           11 DA-PC             1:37.64    1:33.27  
  7 Rubin, David V         11 TERA-PC           1:38.62    1:33.41  
  8 Cleveland, Alex D      12 MONT-PC           1:37.51    1:34.57  
  9 Cherukuri, Arya        11 PLS-PC            1:39.25    1:34.69  
 10 Kirasirov, Konstantin  11 TERA-PC           1:49.32    1:39.66  
 11 SO, Colin              12 WCAB-PC           1:47.98    1:40.07  
 12 Benitez, Gabriel M     12 LAC-PC            1:47.53    1:40.18  
 13 Nguyen, Casey J        11 PLS-PC            1:41.04    1:41.74  
 14 Hon, Wesley K          11 EBA-PC            1:37.79    1:44.60  
 15 Bar-Dvir, Orr          12 MONT-PC           1:40.00    1:46.99  
 16 Riordan, Nicholas T    11 MONT-PC           1:58.50    1:52.93  
 17 Zhu, Aaron K           11 RHAC-PC           2:36.10    2:18.92  
 -- Dawar, Vikram          12 EBA-PC            1:44.36         DQ